Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
18.05.2017
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Než jsem chtěla pochválit tuto aplikaci a vaší rychlost vyřízení tak bohužel problém je stejný jako před týdnem.
Lokalita závady
ulice Žalanská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dnes proběhne místní šetření a úklid bude zajištěn v nejbližších hodinách.
19.5. 2017 v 9:30 hod. uklizeno
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email