Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybí kontejner
Datum nahlášení
18.06.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V Trnovanské 1301 / 50 zmizel žlutý kontejner na plasty
Lokalita závady
Trnovanská 1301/50, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, nechám prověřit a doplnit stav nádob svozovou společností.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email