Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Smrky mají větve až k zemi
Datum nahlášení
18.06.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Rád bych Vás požádal, zda by bylo možné v dolní části stromů odstranit větve. V těchto partiích se obvykle drží odpadky, které by sice neměly na trávníku co dělat, ale bohužel se to stává. Nyní je trávník čerstvě posekaný, tak to není tak dramatické, ale v kombinaci se vzrostlou trávou je to s případným vybíráním odpadků problém. Vzhledem k tomu, že se v okolí našeho domu o sběr volně ležících odpadků snažím, tak by mi realizace navrhovaného opatření pomohla. Předem děkuji za pochopeni. Obdobné opatření by se hodilo realizovat samozřejmě i jinde, ale to už nechám na Vaší kreativitě.
Lokalita závady
Doubravická, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 23/6/2022 prověřena na místním šetření. Dřeviny budou do 15/7/2022 upraveny.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email