NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

180919_d4f6

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Velký nepořádek

Datum nahlášení
18.09.2019

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Vysypany odpad-nekolik pytlu v remizku na louce pod hvezdarnou, jak v lete horelo, foto poslu e-mailem, nejde mi vlozit

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Vážená paní Fabiánová,
na základě Vašeho podnětu ve stejné věci ze dne 10.09.2019 bylo místo prověřeno a pořízena fotodokumentace. Dne 12.09.2019 bylo spoluvlastníkům předmětného pozemku zasláno upozornění na stav pozemku s žádostí o provedení úklidu v co nejkratším možném termínu. Věříme, že černá skládka bude odstraněna spoluvlastníky pozemku co nejdříve.


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email