Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Povalená lavička
Datum nahlášení
18.09.2021
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Povalená lavička v lokalitě Na Letné u schodů, vedle je VO č. 1849
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno správci k zajištění nápravy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email