Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poničený chodník
Datum nahlášení
18.09.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Poničený chodník v Zrenjaninské ulici směr k báraku u vstupu c.347 bydli zde spoustu senioru a neustale si stezuji ze chodnik je opravdu v havarijnim stavu a ohrozuje jejich bezpeci. Pisi tedy hlavne za tyto obyvatele z tohoto domu. Prosim o opravu chodinku.
Lokalita závady
Zrenjaninská 347/21, Teplice, 415 03, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme na místě a zvážíme následné řešení. Opravu jsme zařadili do plánu v nejbližším možném termínu.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email