Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozené a vykradené auto, skládka na ulici........
Datum nahlášení
18.11.2017
Kategorie závady
Dopravní situace
Popis závady
Dobrý den,
na kraji Slovenské ulice stojí minimálně rok poškozené a bez SPZ černé auto Seat. Auto je odemčené, okénka stažená dolů a je plné náhradních dílů asi na motorku. Nyní se stalo terčem zlodějů a bezdomovců. Začíná se kolem auta tvořit skládka a nepořádek. A doufáme, že si zloději nevyhlídnou auta další.Auto také blokuje parkovací místo. A to není jediné. Na konci parkovacích míst je i další auto, které je tam odstavené(pozná se podle zarostlé trávy kolem auta). Někdo si z ulice začal dělat skládku....nejenom aut. Odložené věci kolem kontejneru a okenní rámy na parkovišti. Vím, že máme v ulici pravidelně kontejner ale bohužel někteří spoluobčané to nerespektují. Děkuji za pomoc za čistější ulici a sídliště. Guttenbergová
Lokalita závady
ulice Slovenská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude překontrolováno, zda jsou již splněny podmínky §19 zákona č. 13/1997 Sb. (vozidlo se stalo vrakem). V případě splnění bude dle zákona vydána výzva a po 2 měsících (povinná lhůta) bude vozidlo odstraněno.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email