Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený plot dětského hřiště
Datum nahlášení
18.11.2018
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Výkopnuté plaňky u hřiště .
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsme předali správci dětských hřišť k provedení opravy.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email