Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Tankodrom na silnici
Datum nahlášení
19.01.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Ulice Závodní,kolem bramborárny nejsou výmoly na silnici,ale spíše tankodrom,který zde přetrvává již několik let a nikdo s tím očividně nemá zajem cokoliv dělat.
Lokalita závady
ulice Závodní 927/2, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a zařadíme do plánu oprav.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email