Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Opuštěné vozidlo/vrak
Datum nahlášení
19.01.2021
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Od 11/2020 nevhodně zaparkované nepojízdné vozidlo v ulici Celní. Přitaženo a odstaveno v noci skupinou lidí. Vozidlo brání parkování ve frekventované ulici (nájemní dům, zubní ordinace, autobusová zastávka Arriva). SPZ 2U6 3712.
Lokalita závady
Celní, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den. Dle přiložené fotografie se jedná o místo kde vozidlo blokuje bezpečnost a plynulost provozu což řeší MP Teplice. Váš podnět předáme. Dle pravidel silničního provozu se v ulici Celní nesmí stát v celé délce ulice.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email