Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
19.01.2022
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
V ulici Jugoslávská, před domem č.p. 2720, nesvítí lampa venkovního osvětlení č. TP05883.
Lokalita závady
Jugoslávská 2720, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Patrně došlo k chybě při přepisu čísla stožáru.
U č.p. 2720 v ul. Jugoslávská se nachází stožár VO č. TP0768.
Závada bude odstraněna.
vyřešeno
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email