Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Koukající kabel z půdy
Datum nahlášení
19.03.2019
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den, již delší dobu chodím kolem povylezlého kabelu z půdy, který zřejmě patří k veřejnému osvětlení v ulici Karla čapka 1276/5. Děkuji Roušal
Lokalita závady
ulice Karla Čapka, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
O kabel veřejného osvětlení se nejedná.
Oznámení bylo předáno společnosti ČEZ k prověření.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email