Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Skládka všemožného nepořádku a neudržované zeleně
Datum nahlášení
19.03.2022
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Na rozhraní ulice U hadích lázní a Pražské - trojúhelník s autobusovými zastávkami - je pod skalou neudržovaná travnatá plocha s nepořádkem a skládkou všemožného.Též zeleň je neudržovaná.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů z pozemku ve vlastnictví města bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email