NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

190420_51a1

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozené dopravní značení

Datum nahlášení
19.04.2020

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Dobrý den, v ulici Javorová 3025-27 je po letech a opravách vozovky by bylo vhodná obnova žlutého vodorovného značení zákazu parkování /rezervováno pro hasiče,v případě požáru/. Někteří občané zneužívají této situace k parkování před domem.

Lokalita závady
Nová Ves, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, kompletní obnovu vodorovného DZ ve zmíněné ulici plánujeme na letošní rok.

S pozdravem

D. Městka
MgM Teplice
odbor dopravy


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email