NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

190520_5367

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Křoví

Datum nahlášení
19.05.2020

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
V ulici Zelená v dolní části jsou keře,které brání ve výhledu-hlavní ulice Je zde výjezd z garáží,hrozí střet s protijedoucím vozem - není možnost 100% výhledu-vyjíždí se naslepo.Bylo slíbeno,že firma je bude stříhat vícekrát do roka,ale poslední dobou se nějak nedaří.Prosím o nápravu Děkuji moc za ochotu a vstřícnost

Lokalita závady
Zelená, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email