Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlý chodník
Datum nahlášení
19.05.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Propadlý chodník v ulici Thámova před domem 410/14.
Lokalita závady
Thámova 410/14, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme zařadili do plánu oprav v nejbližším možném termínu.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email