Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící výrazné označení zákazu zastavení.
Datum nahlášení
19.05.2022
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
V jednosměrné ulici Vrchlického- Potěminova je neustále parkováno na zákazu zastavení (před ordinací praktického lékaře, centrem léčby bolesti). Prosím o zvážení zvýraznění zákazu žlutými pruhy. Policie sem jezdí neustále, dává pokuty, ale řidiči zákaz nerespektují (a poškozují stromy vysazené v zákazu). V případě potřeby neprojedou hasiči, popeláři, doprava se zde zastaví.
Přikládám foto dnešní nehody.
Děkuji. S pozdravem Jana Chrudimská
Lokalita závady
Potěminova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, označení v daném prostoru je v pořádku a viditelné. Jedná se o jeho nerespektování ze strany řidičů. S tímto se bohužel setkáváme i na jiných místech ve městě.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email