Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neposekaný trávník
Datum nahlášení
19.07.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Po návratu z dovolené jsme zjistili, že je tráva neposekaná přestože celá stráň ano. Opakuje se to vždy, když tento pozemek sekají.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán na společnost Marius Pecdersen a.s., posekání pozemku v majetku města bude zajištěno.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email