Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozena nádoba na směsny odpad
Datum nahlášení
19.07.2018
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Prosím o výměnu nádoby na směsny odpad (ulomené víko) na J.V.Sládka 1643/18.Dekuji
Lokalita závady
J. V. Sládka 1643/18, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět na výměnu nebo případně možnosti opravy nádoby jsem předala na svozovou společnost Marius Pedersen a.s., v jejímž vlastnictví jsou nádoby na odpad.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email