Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ucpaná kanalizační vpusť
Datum nahlášení
19.08.2015
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Kanalizační vpusť je nefunkční - nad kanálem je velká louže.
Lokalita závady
ulice Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dle zadání v mapě se jedná o kanalizační vpusť na silnici II. třídy, která není ve vlastnictví města Teplice. Je ve vlastnictví Ústeckého kraje a spravuje ji Správa a údržba silnic Ústeckého kraje. Neprodleně Vaši závadu předávám správci komunikace.
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email