NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

190819_08b4

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený chodník s výmoly

Datum nahlášení
19.08.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Poškozený chodník s výmoly, zarůstající kopřivami, souběžný s ul. Plynárenská, není již v majetku města, ale na soukromém pozemku výstavby rezidenční čtvrti Belveder na Prosetické stráni; prosím nechat majitele uzavřít; prosím o poskytnutí náhrady chodníku městem např. na druhé straně vozovky; prosím také o stavební dohled města; jsou tu dopravní značky zákaz vjezdu; některé v podobě "kočkopsa"; prosím tedy o umístění závor a vyznačením soukromého pozemku

Lokalita závady
Plynárenská, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Statutární město Teplice v současné době neuvažuje s budováním chodníku v ul. Plynárenská. Po provedení místního šetření bude následně řešeno dopravní značení.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email