NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

190821_ff94

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená silnice

Datum nahlášení
19.08.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dne 28.12.2020 byla hlasena zavada - propadly asfalt v ul. Třebízského. Závada byla odstraněna zasypanim, ovšem nyní je díra ještě vetsi, autem se nedá objet. (Mapa nejde použít, adresa uvedena zde)

Lokalita závady
Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění závady řešíme se spol. Severočeská servisní, která odstraňovala závadu na jejich zařízení.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email