NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

190921_ccf1

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Neudržovaná část stavebního pozemku 2241/14 v katastru Teplice - Trnovany

Datum nahlášení
19.09.2021

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
Neudržovaná část stavebního pozemku 2241/14 v katastru Teplice - Trnovany. Jde primárně o schodiště, které je součástí veřejného prostranství a je jednou z přístupových cest ke zdravotnímu středisku. Dlouhodobě se majitel o tuto část nestará, přestože v objektu podniká dokonce nově jako Casino. S ohledem na charakter této pozemkové části nemovitosti by podle mého názoru stálo za úvahu od majitele tuto část pozemků odkoupit. To je ale pouze můj dojem, takže mým cílem je pouze upozornit na tuto neutěšenou část veřejného prostranství, která nyní nemůže sloužit svému účelu minimálně proto, že schodiště potřebuje zásadní rekonstrukci. Kromě nefunkčnosti toto zákoutí i příšerně vypadá.

Lokalita závady
Trnovanská 1798, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Věc prošetřím a vyzvu majitele pozemku k nápravě.
Hezký den.
Bc. Dominika Brzobohatá


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email