Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad sklo-plasty
Datum nahlášení
19.09.2022
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Prosím,šlo by zařídit vyvezení kontejneru na sklo?Již asi 2 měsíce nevyvezen.Ulice Havlíčkova-Trnovany.Děkuji.
Lokalita závady
Skupova, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k prověření a zjednání nápravy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email