NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

190922_7abc

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad kolem popelnic, mobilní toaleta

Datum nahlášení
19.09.2022

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, prosím o úklid kolem popelnic mezi panelákem a komerční budovou Rozhledu. Kolem nádob je rozházený odpad, a nedaleko ve sklepení žijí bezdomovci, od kterých odpadu přibývá po celém okolí. Ráda bych věděla kam chodí na toaletu??? V tomto případě je i otázkou o vykonání potřeb dělníků, kteří v ulici staví výtahy a dále pracovníků, kteří ode dneška budou opravovat v ulici chodníky. Nikde jsem nezaznamenala mobilní toaletu. Dělníci postávají a vykonávají své potřeby v rohách obytných domů a na parkovišti aut. Děkuji.

Lokalita závady
Slovenská 2628, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, úklid kolem kontejnerů zajistíme. Pozemek, kde jsou nyní nádoby umístěny je v soukromém vlastnictví, proto do budoucna (nejspíše v příštím roce) plánujeme vybudování nového kontejnerového stání na pozemku města a přemístění nádob, určených pro přilehlý panelový dům.
Druhou část dotazu, předám kompetentním kolegům, kteří se Vám k této problematice vyjádří.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email