Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící přechod pro chodce?
Datum nahlášení
19.10.2015
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
V tomto místě přechází téměř všichni, kdo vyjdou z parku a pokračují dále do Sládkovy ulice. Ačkoli je možné přejít na přechodu o kus dál, z této strany chodníku musíte obcházet katastrální úřad, což není nejkratší možná cesta. Bylo by možné dát sem přechod pro chodce?
Lokalita závady
J. V. Sládka 1212/1a, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, s vybudováním nového přechodu souhlasí jak vedení města Teplice, tak PČR DI. Budeme tedy pracovat na administrativním zpracování návrhu nového přechodu pro chodce.
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email