Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadající se zámková dlažba
Datum nahlášení
19.10.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Zámková dlažba před Červeným kostelem se začíná propadat
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email