Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Památka ve špatném stavu
Datum nahlášení
19.10.2015
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Bývalý teploměr (?) v šanovském parku je v hrozném stavu, byla by možná jeho oprava?
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsme předali na odbor školství, kultury a sportu, do jehož kompetence spadá tato památka. Jurčíková referent ODŽP
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email