NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

191120_149b

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Deratizace

Datum nahlášení
19.11.2020

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Prosím o deratizaci a zasypání jámy od potkanů v ul. Prosetická. Nebezpečí pro psy a děti.. Kolem je plno z oken vyhozených potravin od lidí, kteří takto krmí potkany a holuby.

Lokalita závady
Pod Školou 248/13, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán deratizační firmě k provedení deratizace.

DOPLNĚNÍ INFORMACÍ:
na základě místního šetření deratizační firmy dne 20.11.2020 byla provedena pokládka nástrah do děr a kanalizace. Příčinou shlukování hlodavců je krmení holubů obyvateli přímo z oken panelového domu a pravděpodobně poškozená kanalizační přípojka. Určení vlastníka kanalizační přípojky bylo předáno společnosti SČVaK.

S pozdravem Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email