Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená síť
Datum nahlášení
19.11.2020
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Dobrý den, na dětském hřišti je poškozená obvodová ochranná síť. Pevnost sítě, která byla na tomto hřišti použita je vzhledem k aktivitám naprosto nedostačující a proto došlo na mnoha místech k jejímu poškození a to zejména v okolí fotbalových branek. Dále je hřiště velmi znečištěno a to zejména jablky z vedle rostoucí jabloně.
Děkuji za opravu.
Lokalita závady
Nová Ves, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O poničení ochranné sítě vandaly jsme byli též informováni správcem hřišť. Jelikož se jedná o finančně náročnější opravu (bude muset být vyměněna celá ochranná síť), bude pravděpodobně realizována až s odsouhlasením rozpočtu města na rok 2021. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email