Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Plaňky v rybníčku
Datum nahlášení
19.12.2016
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Dobrý den,již několik týdnů jsou naházeny v rybníčku plotové latě z dětského hřiště.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Víme o nich, správce se byl u rybníčku podívat, ale teď v zimním období pro ně do vody nikdo nevleze, je tam voda dost hluboká.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email