Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Listi
Datum nahlášení
19.12.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Hromady listi pred domem a v okoli co Marius pedersen neuklidil.
Lokalita závady
ulice Hlávkova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne byla 15/12/2016 situace prověřena na místním šetření za účasti technika firmy Marius Pedersen, na místě nebyly nalezeny hromady listí.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email