Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
špína v Krupské ulici
Datum nahlášení
20.02.2017
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Výkaly na každém 2.metru, dlažba černá od špíny, odpadky vyházené z košů - ostuda lázeňského města!
Lokalita závady
Krupská 31/24, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkuji Vám za hlášení. Smluvní společnosti zajišťující čištění města byl zadán požadavek na úklid (a nejen této ulice). Bohužel bude trvat několik málo týdnů než se zcela vypořádáme s důsledky období, kdy ležela sněhová pokrývka souvisle více jak 40 dnů, jenž znemožňovala provádění čištění ulic ve standardním rozsahu. Této situaci jistě nepřispěla "ohleduplnost" majitelů pejsků, ovšem to je již jiná stránka problému.
S pozdravem
Daniel Engel
Ing. Daniel Engel už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email