Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Plny cistici kos v kanale
Datum nahlášení
20.02.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobry den prosim o vyzvednuti cisticiho kose v kanele ulice libusina na strane u domu barev hned u sloupu . Odtokovy kanal jsem jiz vycistil ale ten kos neuzvednu.
Lokalita závady
část obce Řetenice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, nejedná se o závadu na komunikaci v majetku Města Teplice, komunikace je ve správě SUS Ústeckého kraje. Informaci předáme uvedené správě.
Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email