NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

200220_d4e1

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odpadky kolem železničního přejezdu

Datum nahlášení
20.02.2020

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
V ulici Emilie Dvořákové kolem železničního přejezdu je dlouhodobě velké množství odpadků.

Lokalita závady
Emilie Dvořákové, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Vážený pane Karlíčku,
děkuji za nahlášení podnětu. Pozemky, na kterých se odpad nachází jsou v soukromém vlastnictví. Péče o pozemky je povinností jejich vlastníka. Vlastník předmětných pozemků byl písemně vyzván k úklidu odpadu. Věřím, že k úklidu dojde v co nejkratším možném termínu.

Úklid byl proveden vlastníkem pozemku 9.4.2020

Pěkný den,
Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email