Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Stavební sutí z cihel a omítky zaplněná klec na odpadové kontejnery
Datum nahlášení
20.02.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V ul. nad zatrubněným Bystřanským potokem; evidentně přivezeno odjinud
Lokalita závady
Prosetice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu. Vše je bohužel o lidech. Jedná se sice o pokutovatelný přestupek, ale zpětně už bohužel nezjistíme, kdo zde odpad odložil. Pokud někoho vidíte cokoliv odkládat mimo nádoby na odpad, doporučuji volat bezplatnou linku 156 Městské policie, která vyšle obratem hlídku a věc prošetří.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email