NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

200318_3c29

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nestabilní strom

Datum nahlášení
20.03.2018

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Asi 2m od obytného domu je vysoky smrk kterému se vyvrací kořeny..Za domem ve Svojsíkově ulici 2394/21,Teplice

Lokalita závady
Svojsíkova 2394/21, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 22/3/2018 bude dřevina prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email