NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

200322_9f5d

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odpad na ulici Thámova 24

Datum nahlášení
20.03.2022

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Dobrý den, opakovaně se v ulici Thámova objevují odpadky, konkrétně i u Našeho domu Thámova 24. Odpakdy se oběvují i u protějšího domu. Navíc v ul. Thámova / Skupova, se vedle domu bývalého Bonexu, kde je zatravněné prostranství, shlukují bezdomovci, kteří zničili opocení jmenovaného objektu a neustále tam nanášejí věci/bordel. Prosím o kontrolu objektu "Bonex", a jeho úklidu odpadků. Co se týče nanesených odpadků u našeho domu, jsem do teď uklízela, bohužel, teď to nelze, vždy jsme si bordelem naplnili popelnici a pak jsme nemohli vysypat naše odpadky. Děkuji Černá

Lokalita závady
Thámova, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů z pozemku ve vlastnictví města Teplice bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Odstranění odpadů z pozemků cizích vlastníku bylo předáno kolegyni Bc. Brzobohaté, která vlastníky písemně vyzve k udržování čistoty a pořádku na těchto pozemcích.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email