Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící odpadkový koš
Datum nahlášení
20.04.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Na cestě za rodinnými domi a teniskovými kurty na Valech (souběžná s ulicí Vladislavova) chybějí minimálně 3 odpadkové koše
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Doplnění odpadkových košů bylo předáno na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email