Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vraky na parkovišti
Datum nahlášení
20.05.2019
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Ul. U Červeného kostela, na parkovišti u Penny Marketu stojí vraky dvou dodávek (jedna klasická, druhá skříňová) a jednoho OA (modrá Dacia), pravděpodobně ze servisu naproti? Zbytečně zabírají už tak chybějící parkovací místa pro zákazníky Penny Marketu a bistra.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokusíme se kontaktovat zástupce PENNY, aby jako vlastník komunikace vozidla odstranili v souladu s §19 zákona č. 13/1997 Sb.,
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email