Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vrak vozidla
Datum nahlášení
20.05.2019
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Ul. Havířská (mezi křižovatkami s ulicemi Zemská a Gen.Svobody), v místě cca před rybářským svazem, dlouhodobě zaparkovaný vrak starého OA Peugeot, bílé barvy, bez RZ, předtím stál v ul. Zemská. Zbytečně zabírá parkovací místo.
Lokalita závady
ulice Havířská 583/7, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jelikož s vozidlem bylo hnuto (provozovatel vozidla či jiný uživatel), musí být zopakován celý postup dle §19 zákona č. 13/1997 S., (obeslání provozovatele - čekací lhůty).
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email