Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přeplněné nádoby na tříděný odpad
Datum nahlášení
20.05.2019
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Ul. Brandlova - přeplněný papír, plasty
ul. Jana Koziny (u tří věžáků) přeplněné sklo
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kontejnery v ul. Brandlova, na papír a plasty mají být sváženy 1x týdně (papír v úterý a plasty ve středu). Kontejner na sklo v ul. J.Koziny má být svážen 1x za 14 dní, každé pondělí v lichý kalendářní týden - svoz tedy připadá na dnešek. Předávám svozové společnosti, aby prověřili zda minulé svozy proběhly dle harmonogramu a zajistily svoz a případný úklid stanovišť co nejdříve.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email