NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

200519_d21b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená strouha

Datum nahlášení
20.05.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Rozpadající se strouha - krajnice.

Lokalita závady
ulice Pod Doubravkou, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a závadu zařadíme do plánu oprav


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email