Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neosvětlená ulice
Datum nahlášení
20.06.2017
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den,již druhý den,nesvítí lampy na Pražské ulici v Proseticích. Pohybují se tu bezdomovci a narkomani a k tomu ještě tma na ulici. Je to velice nepříjemné když chodíte večer z práce.
Lokalita závady
ulice Pražská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Na základě provedeného místního šetření bylo zjištěno, že byly vypadlé 2 pojistky a to 1x ve 22h dne 20.6.2017
vše je již v pořádku
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email