Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Utržený závěsný truhlík na veřejném osvětlení
Datum nahlášení
20.06.2017
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den,na Masarykově tř.č.21,23 před přechodem pro chodce/semafor/ je lampa veřejného osvětlení,na které je umístěn ve výšce závěsný truhlík s květinami.Tento truhlík se uvolnil a celý se otočil.Zemina padá na chodník.Děkuji za nápravu.Na zjišťování štítku nebyl čas neb to bylo viděno z auta.
Lokalita závady
Masarykova třída 449/23, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bude zjednaná náprava.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email