Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neposekané trávníky
Datum nahlášení
20.06.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Neposekané trávníky
Lokalita závady
Liberecká ev. č. 1968, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření 24/6/2021
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email