Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Jízdní řády
Datum nahlášení
20.07.2018
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Jak se mám dostat k označníkům s j. řády - na zastávce v Alejní ulici (směr Řetenice), když se nacházejí v rozkopaném prostoru za plotem. To se ti Číže zase povedlo!
Lokalita závady
Alejní, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Situace je řešena s dopravcem ARRIVA CITY s.r.o., jelikož je označník v jeho vlastnictví a úpravy zastávky/označníku v návaznosti na výkopové práce byly prováděny pouze ve spolupráci zhotovitele stavby a dopravce ARRIVA CITY s.r.o. Objednatelé dopravní obslužnosti, tj. statutární město Teplice nebo Ústecký kraj v této záležitosti nefigurují.
Dopravce byl na tuto skutečnost upozorněn a přislíbil vyřešení situace během pondělního dne (23.7.).
S pozdravem, Jakub Číže
Jakub Číže už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email