Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek u mobilní toalety
Datum nahlášení
20.07.2022
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
U dětského hřiště si bezdomovci a narkomani udělali doupě z mobilní toalety. Okolo toalety je neustále nepořádek a je velice často navštěvovaná narkomany. U dětského hřiště je to nepřípustné.
Děti koukají na narkomany a na bezdomovce jak do toalety a okolo nosí odpadky a užívají drogy. Někteří i v toaletě přespávají. Doufám v nápravu a posílení hlídek městské policie okolo dětského hřiště. Nejlépe mobilní toaletu odvézt, stejně jí užívají pouze pochybná individua.
Lokalita závady
Antala Staška 1707/3, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět jsem předala Městské policii Teplice, která provede kontrolu a pošle nám zprávu, zda jde vyřešit vámi popsaný problém s bezdomovci a narkomany. Pokud nebude zbytí, necháme mobilní toaletu odvézt. Děkuji Jurčíková OŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email