Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nebezpečné stromy
Datum nahlášení
20.09.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Při výjezdu z Jateční ulice na čtyřproudovou komunikaci zasahují větve stromů do poloviny připojovacího pruhu. Přijíždějící vozidla, zvláště nákladní, musí větve objet, čímž zasahují do průběžného pruhu v takovém úhlu, že není možno vidět přijíždějící vozidla a hrozí tak vysoké riziko dopravní nehody.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět prověříme a sdělíme závěr. Hezký den.
Po prověření podnětu bylo zjištěno, že stromy zasahující do komunikace rostou z pozemku ve vlastnictví Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Tohoto vlastníka jsme vyzvali k odstranění neudržované zeleně a k úklidu pozemku, a to v termínu do 7.11.2015.
Hezký den Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email