Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neodvezení BIO odpadu
Datum nahlášení
20.09.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dne 18. 9. 2017 opět nebyl odvezen BIO odpad v Havířské ulici v Trnovanech a k odvozu nedošlo ani následující den 19. 9. 2017. Píši proto, že to není poprvé, ale jde o opakovanou záležitost.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, obdrželi jsme informaci z dispečinku svozové společnosti Marius Pedersen a.s., že z důvodu poruchy svozové techniky jsou v tomto týdnu se svozem bio odpadu ve skluzu a některé lokality budou ještě svážet dodatečně během dneška. Děkuji tedy za trpělivost a nechte prosím nádoby venku do jejich vývozu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email